X

اخبار و رویدادها

پیست بین المللی اسکی دربندسر فردا دوشنبه ۱۹ آذر ماه باز است.
به گزارش روابط عمومی دربندسر، پیست بین المللی اسکی دربندسر فردا دوشنبه باز است و شما علاقه مندان به اسکی می توانید فقط از قله سرلو استفاده کنید.
به گزارش روابط عمومی پیست بین المللی اسکی دربندسر، مراسم تجیلیل از مقام پیشکسوتان اسکی ایران روز ۱۹ آذر ماه از سوی فدراسیون اسکی و باشگاه پیشکسوتان ورزش ایران و با مشارکت پیست بین المللی اسکی دربندسر در هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد.
پیست بین المللی اسکی دربندسر فردا یکشنبه ۱۸ آذر ماه باز است.
به گزارش روابط عمومی دربندسر،پیست بین المللی اسکی دربندسر فردا یکشنبه باز است و شما علاقه مندان به اسکی می توانید فقط از قله سرلو استفاده کنید.
پیست بین المللی اسکی دربندسر فردا شنبه ۱۷ آذر ماه باز است.
به گزارش روابط عمومی دربندسر،پیست بین المللی اسکی دربندسر فردا شنبه باز است و شما علاقه مندان به اسکی می توانید فقط از قله سرلو استفاده کنید.
پیست بین المللی اسکی دربندسر فردا جمعه ۱۶ آذر ماه باز است.
به گزارش روابط عمومی دربندسر،پیست بین المللی اسکی دربندسر فردا جمعه باز است و شما علاقه مندان به اسکی می توانید فقط از قله سرلو استفاده کنید.
به گزارش روابط عمومی دربندسر،
مرحله دوم از کارت های عضویت به شرح لیست پیوست آماده گردید . 

فایل ها برای دانلود

به گزارش روابط عمومی پیست بین المللی دربندسر،در حال حاضر با توجه به اینکه فقط قله سرلو دربندسر قابل استفاده است وشرایط برف مطلوبی دارد،قیمت بلیت پیست اسکی تا قبل از افتتاحیه رسمی متفاوت است.
به گزارش روابط عمومی دربندسر،با توجه به فراخوان صورت گرفته در مهر ، آبان و آذرماه 1397 در خصوص دریافت کارت عضویت،مجدد از آن دسته از عزیزانی که کارت خود را تحویل نگرفته اند،تقاضا مندیم با مراجعه به واحد سهام و انفورماتیک شرکت در پیست بین المللی دربندسر،برای دریافت کارت های خود اقدام کنید.
 

فایل ها برای دانلود

به گزارش روابط عمومی دربندسر،با توجه به بهره برداری از گیت های کنترل عبور و مرور درهای ورودی سیژ ها و تله کابین پیست اسکی دربندسر جهت فعال کردن کارت های خود در اسرع وقت به دفتر پیست مراجعه نمایید.
لازم به ذکر است، گیت ورودی به مجموعه پیست دربندسر با اثر انگشت فعال می شود و تمامی گیت های داخل مجموعه با کارت قابل استفاده می باشد.

فایل ها برای دانلود

پیام تسلیت

همکار گرامی جناب آقای مهدی شمس الدینی
ضایعه درگذشت پدر گرانقدرتان را به شما و خانواده محترم تسلیت عرض نموده و از خداوند منان آرزوی آمرزش و مغفرت الهی برای آن مرحوم و صبر شکیبایی برای بازماندگان مسئلت مینماییم.
روابط عمومی شرکت تله کابین دربندسر
با توجه به اینکه مجمع عمومی عادی فوق العاده شرکت تله کابین دربندسر راس ساعت 15 روز شنبه مورخ 1397/06/17 در محل شرکت واقع در مجموعه بین المللی پیست اسکی دربندسر برگزار میگردد، لذا بدینوسیله از کلیه سهامداران شرکت دعوت بعمل می آید از ساعت 12 همان روز    ( 3 ساعت قبل از شروع مجمع) با در دست داشتن اصل برگ سهام خود جهت دریافت کارت ورود به مجمع  به دفتر امور سهام و انفورماتیک مراجعه نمایند. 
بازدید مدیر کل محترم محیط زیست استان تهران از مجموعه پیست اسکی دربندسر به همراه مدیر عامل محترم وهیئت مدیره مجموعه
به گزارش روابط عمومی پیست اسکی دربندسر و به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، حسن شمشکی ابتدا در مورد شرایط پیست اسکی دربندسر اظهار داشت: وضعیت پیست مناسب است و فقط دستگاه های بالابر باید برای بازرسی نهایی، استانداردسازی شوند.
وی افزود: مجوز دستگاه های ما یک ساله است و به این ترتیب، تله کابین پیست از سال قبل مجوز دارد.‌ البته مجوز دو دستگاه ما باید مجددا تمدید شود.
RSS
123
دی ان ان