X

اخبار و رویدادها

به گزارش روابط عمومی پیست بین المللی اسکی دربندسر، پیست دربندسر فردا جمعه ۳ اسفند ماه باز است و شما علاقه مندان به اسکی می توانید از تمام مسیر های پیست دربندسر برای اسکی کردن استفاده کنید.
همچنین پیست شب دربندسر فردا جمعه ۳ اسفند ماه باز است.
به گزارش روابط عمومی پیست بین المللی اسکی دربندسر، پیست دربندسر فردا پنجشنبه ۲ اسفند ماه باز است و شما علاقه مندان به اسکی می توانید از تمام مسیر های پیست دربندسر برای اسکی کردن استفاده کنید.
همچنین پیست شب دربندسر فردا پنجشنبه ۲ اسفند ماه باز است.
به گزارش روابط عمومی پیست بین المللی اسکی دربندسر، پیست دربندسر فردا چهارشنبه ۱ اسفند ماه باز است و شما علاقه مندان به اسکی می توانید از تمام مسیر های پیست دربندسر برای اسکی کردن استفاده کنید.
همچنین پیست شب دربندسر فردا چهارشنبه ۱ اسفند ماه باز است.
به گزارش روابط عمومی پیست بین المللی اسکی دربندسر، پیست دربندسر فردا سه شنبه ۳۰ بهمن ماه باز است و شما علاقه مندان به اسکی می توانید از تمام مسیر های پیست دربندسر برای اسکی کردن استفاده کنید.
همچنین پیست شب دربندسر فردا سه شنبه ۳۰ بهمن ماه باز است.
به گزارش روابط عمومی پیست بین المللی اسکی دربندسر، پیست دربندسر فردا دوشنبه ۲۹ بهمن ماه باز است و شما علاقه مندان به اسکی می توانید از تمام مسیر های پیست دربندسر برای اسکی کردن استفاده کنید.
همچنین پیست شب دربندسر فردا دوشنبه ۲۹ بهمن ماه باز است.
به گزارش روابط عمومی پیست بین المللی اسکی دربندسر، پیست دربندسر فردا یکشنبه ۲۸ بهمن ماه باز است و شما علاقه مندان به اسکی می توانید از تمام مسیر های پیست دربندسر برای اسکی کردن استفاده کنید.
همچنین پیست شب دربندسر فردا یکشنبه ۲۸ بهمن ماه باز است.
به گزارش روابط عمومی پیست بین المللی اسکی دربندسر، پیست دربندسر فردا شنبه ۲۷ بهمن ماه باز است و شما علاقه مندان به اسکی می توانید از تمام مسیر های پیست دربندسر برای اسکی کردن استفاده کنید.
همچنین پیست شب دربندسر فردا شنبه ۲۷ بهمن ماه باز است.
به گزارش روابط عمومی پیست بین المللی اسکی دربندسر، پیست دربندسر فردا جمعه ۲۶ بهمن ماه باز است و شما علاقه مندان به اسکی می توانید از تمام مسیر های پیست دربندسر برای اسکی کردن استفاده کنید.
همچنین پیست شب دربندسر فردا جمعه ۲۶ بهمن ماه باز است.
به گزارش روابط عمومی پیست بین المللی اسکی دربندسر، پیست دربندسر فردا پنجشنبه ۲۵ بهمن ماه باز است و شما علاقه مندان به اسکی می توانید از تمام مسیر های پیست دربندسر برای اسکی کردن استفاده کنید.
همچنین پیست شب دربندسر فردا پنجشنبه ۲۵ بهمن ماه باز است.
به گزارش روابط عمومی پیست بین المللی اسکی دربندسر، پیست دربندسر فردا چهارشنبه ۲۴ بهمن ماه باز است و شما علاقه مندان به اسکی می توانید از تمام مسیر های پیست دربندسر برای اسکی کردن استفاده کنید.
همچنین پیست شب دربندسر فردا چهارشنبه ۲۴ بهمن ماه باز است.
به گزارش روابط عمومی پیست بین المللی اسکی دربندسر، پیست دربندسر فردا سه شنبه ۲۳ بهمن ماه باز است و شما علاقه مندان به اسکی می توانید از تمام مسیر های پیست دربندسر برای اسکی کردن استفاده کنید.
همچنین پیست شب دربندسر فردا سه شنبه ۲۳ بهمن ماه باز است.
مسابقات اسنوبرد شهرنشینان به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در پیست شب اسکی دربندسر برگزار گردید.
این مسابقات با حضور ۷۰ شرکت کننده شهرنشینان (ورزشکاران غیر بومی) در رشته سافت و هارد، آقایان و بانوان زیر نور مصنوعی با حضور شهردار شمشک و دربندسر، اعضای شورای شهر، مسئولین هیئت اسکی استان تهران، هیئت اسکی شمیرانات، هیئت اسکی شمالشرق و شمالغرب تهران همچنین مدیر عامل، هیئت مدیره شرکت تله کابین دربندسر و جمعی از قهرمانان و پیشکسوتان از ساعت ۱۸ الی ۲۱ برگزار شد.
ساعت ۲۱ همزمان با دیگر مراکز فرهنگی ورزشی کشور مراسم حمل پرچم مقدس جمهوری اسلامی و ۲۲ مشعل و آتش افشانی نیز در پیست بین المللی اسکی دربندسر اجرا گردید.
RSS
12345678910انتها
دی ان ان