X

اخبار و رویدادها

روز شهادت زهرای اطهر است
عالم پر از مصیبت و دل ها مکدّر است
خشکیده چون نهال برومند عمر او
چشم جهانیان همه از اشکِ غم ، تر است
شهادت بانوی دو عالم ، امّ ابیها حضرت فاطمه الزهرا سلام الله علیها بر عموم مسلمانان تسلیت باد
به گزارش روابط عمومی پیست بین المللی اسکی دربندسر، پیست دربندسر فردا سه شنبه ۸ بهمن ماه باز است و شما علاقه مندان به اسکی می توانید از تمام مسیر های پیست دربندسر برای اسکی کردن استفاده کنید.

 

همچنین وضعیت پیست شب دربندسر، فردا سه شنبه ۸ بهمن ماه باز می باشد.
به گزارش روابط عمومی پیست بین المللی اسکی دربندسر، پیست دربندسر فردا چهارشنبه ۹ بهمن ماه باز است و شما علاقه مندان به اسکی می توانید از تمام مسیر های پیست دربندسر برای اسکی کردن استفاده کنید.

 

همچنین وضعیت پیست شب دربندسر، فردا چهارشنبه ۹ بهمن ماه باز می باشد.
برگزاری جشنواره روز جهانی برف (world snow day)

جمعه یازدهم بهمن ماه ۹۸

پیست بین‌المللی اسکی دربندسر
(علاقه‌مندان به حضور در جشنواره باید ساعت ۹ صبح روز برگزاری جهت ثبت نام و دریافت گواهی حضور در پیست مبتدی اسکی دربندسر حضور یابند)
به گزارش روابط عمومی پیست بین المللی اسکی دربندسر، پیست دربندسر فردا دوشنبه ۷ بهمن ماه باز است و شما علاقه مندان به اسکی می توانید از تمام مسیر های پیست دربندسر برای اسکی کردن استفاده کنید.

 

همچنین وضعیت پیست شب دربندسر، فردا دوشنبه ۷ بهمن ماه باز می باشد.
به گزارش روابط عمومی پیست بین المللی اسکی دربندسر، پیست دربندسر فردا یکشنبه ۶ بهمن ماه باز است و شما علاقه مندان به اسکی می توانید از تمام مسیر های پیست دربندسر برای اسکی کردن استفاده کنید.

 

همچنین وضعیت پیست شب دربندسر، فردا یکشنبه ۶ بهمن ماه باز می باشد.
به گزارش روابط عمومی پیست بین المللی اسکی دربندسر، پیست دربندسر فردا شنبه ۵ بهمن ماه باز است و شما علاقه مندان به اسکی می توانید از تمام مسیر های پیست دربندسر برای اسکی کردن استفاده کنید.

 

همچنین وضعیت پیست شب دربندسر، فردا شنبه ۵ بهمن ماه باز می باشد.
به گزارش روابط عمومی پیست بین المللی اسکی دربندسر، پیست دربندسر فردا جمعه ۴ بهمن ماه باز است و شما علاقه مندان به اسکی می توانید از تمام مسیر های پیست دربندسر برای اسکی کردن استفاده کنید.

 

همچنین وضعیت پیست شب دربندسر، فردا جمعه ۴ بهمن ماه باز می باشد.
به گزارش روابط عمومی پیست بین المللی اسکی دربندسر، پیست دربندسر فردا پنجشنبه ۳ بهمن ماه باز است و شما علاقه مندان به اسکی می توانید از تمام مسیر های پیست دربندسر برای اسکی کردن استفاده کنید.

 

 

همچنین وضعیت پیست شب دربندسر، فردا پنجشنبه ۳ بهمن ماه باز می باشد.
به گزارش روابط عمومی پیست بین المللی اسکی دربندسر، پیست دربندسر فردا چهارشنبه ۲ بهمن ماه باز است و شما علاقه مندان به اسکی می توانید از تمام مسیر های پیست دربندسر برای اسکی کردن استفاده کنید.

 

 

همچنین وضعیت پیست شب دربندسر، فردا چهارشنبه ۲ بهمن ماه باز می باشد.
به گزارش روابط عمومی پیست بین المللی اسکی دربندسر، پیست دربندسر فردا سه شنبه ۱ بهمن ماه باز است و شما علاقه مندان به اسکی می توانید از تمام مسیر های پیست دربندسر برای اسکی کردن استفاده کنید.

 

 

همچنین وضعیت پیست شب دربندسر، فردا سه شنبه ۱ بهمن ماه باز می باشد.
به گزارش روابط عمومی پیست بین المللی اسکی دربندسر، پیست دربندسر فردا دوشنبه ۳۰ دی ماه باز است و شما علاقه مندان به اسکی می توانید از تمام مسیر های پیست دربندسر برای اسکی کردن استفاده کنید.

 

 

همچنین وضعیت پیست شب دربندسر، فردا دوشنبه ۳۰ دی ماه باز می باشد.

 

 
به این وسیله ضایعه درگذشت مرحوم مغفور خان بابا کیاشمشکی، پیشکسوت نامدار و ملی ورزش اسکی کشور و پدر محترم جناب آقای بهزاد کیاشمشکی رئیس کمیته داوران فدراسیون اسکی که عمری را در در این رشته ورزشی به خدمت پرداخت، حضور خانواده و بستگان آن فقید سعید، جامعه ورزش اسکی کشور تسلیت عرض می نماییم
مرحوم خان بابا شمشکی همواره از تلاشگران و دلسوزان عرصه ورزش اسکی بوده است، فقدان این مرحوم ضایعه ای دردناک برای جامعه ورزش اسکی محسوب می شود.
از حضرت باریتعالی برای آن مرحوم غفران واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت داریم.
 
RSS
12345678910انتها
دی ان ان